Zarejestruj się Zaloguj
Jak to działa
Inne aukcje w kategorii KOMPUTERY I KONSOLE
Możesz teraz kupić ten przedmiot za:
3 515,00 zł
Odbierz wydane BIDy (szczegóły w Regulaminie).
wartość 3 515,00 zł
--:--:--
---
---
Możesz teraz kupić ten przedmiot za:
391,00 zł
Odbierz wydane BIDy (szczegóły w Regulaminie).
wartość 391,00 zł
--:--:--
---
---
Możesz teraz kupić ten przedmiot za:
5 155,00 zł
Odbierz wydane BIDy (szczegóły w Regulaminie).
wartość 5 155,00 zł
--:--:--
---
---
Dodaj do obserwowanych
Pendrive SanDisk iXpand 64GB
(A24041467ef)
buy now
Nie chcesz już licytować? Kup ten przedmiot od razu!
aktualna cena:
3,55 zł
cena z VAT, bez kosztów wysyłki
Zakończona
avatar
aktualny zwycięzca:
obada
wartość towaru 494,00 zł
koszt BIDów (33) 4,62 zł
koszt zakupu 3,55 zł
obada zaoszczędził(a):
485,83 zł
Koszt wysyłki 25 zł pokrywa zwycięzca.
Data zakończenia
2018-04-21 15:38:38
howItWorks
Opis Statystyki Komentarze Dostawa

Pendrive SanDisk iXpand 64GB

Pamięć USB iXpand, zaprojektowana pod kątem użycia z iPhonem, stanowi łatwy sposób na zwolnienie miejsca na iPhonie, tworzenie kopii zapasowej "rolki z aparatu" oraz oglądanie nagrań wideo w popularnych formatach. Pamięć została wyposażona zarówno we wtyk Lightning kompatybilny z większością etui jak i wtyk USB 3.0 umożliwiający podłączenie jej do komputerów klasy PC lub Mac w celu łatwego przenoszenia plików.

Pamięć USB iXpand sprzedawana jest wraz z oprogramowaniem do szyfrowania umożliwiającym ochronę plików hasłem, co pozwala udostępniać jej zawartość bez narażania poufnych treści na różnych urządzeniach.Pamięć iXpand stanowi łatwy i wygodny sposób umożliwiający zwolnienie miejsca na iPhonie tak, by zawsze mógł uchwycić ulotne chwile.

Łatwe przesyłanie plików
Wystarczy skorzystać ze złącza USB, aby przenieść zdjęcia i nagrania wideo na komputer klasy PC lub Mac czy tablet. Aplikacja mobilna iXpand umożliwia automatyczną synchronizację plików z napędem przy każdym połączeniu, umożliwiając oglądanie nagrań wideo i słuchanie muzyki bezpośrednio z pamięci USB bez potrzeby korzystania z Internetu. Pamięć USB iXpand oferuje funkcję szyfrowania, dzięki której przenoszenie plików pomiędzy różnymi urządzeniami jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne.

Szybko zwalniaj miejsce
Wystarczy podłączyć wtyk Lightning, aby łatwo przenosić zdjęcia, nagrania video i inne pliki z urządzenia na pamięć. Natenie można je przenieść na komputer lasy PC, lub Mac, lub pozostawić do przecowania. Aplikacja mobilna iXpand, do ściągnięcia z App Store, automatycznie synchronizuje zdjęcia i nagrania wideo z poziomu Rolki aparatu na iPhonie lub iPadzie tuż po podłączeniu pamięci. Oznacza to, że przenoszenie plików zajmuje teraz dużo mniej czasu.

Możliwość oglądania plików wideo w podróży
Pamięć ta umożliwia również zapisanie kolekcji filmów i muzyki, aby nie martwić się ilością wolnego miejsca na urządzeniu przenośnym. Aplikacja mobilna iXpand pozwala na słuchanie ulubionych artystów i odtwarzanie plików wideo w najpopularniejszych formatach wideo takich jak AVI, MKV, MP4, i MOV bezpośrednio z pamięci.


Dane techniczne:

Pojemność64 GB
InterfejsLightning Connector and USB 3.0
Obsługiwane formaty wideo WMV, AVI, MKV, MP4 i MOV
KompatybilnośćWindows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10,
Chrome OS, Mac OS X v10.8 lub nowszy
Wymiary13 x 17 x 59 mm
Waga5,4 g

Link do strony producenta

Do góry
Opisy i zdjęcia produktów pochodzą ze stron producentów oraz dystrybutorów i mimo dołożenia wszelkich starań Serwis nie gwarantuje, że nie zawierają one błędów. Ewentualne błędy w opisach i zdjęciach, nie mogą być podstawą do roszczeń wobec Serwisu za10groszy.pl. W wypadku zauważenia błędu prosimy o kontakt mailowy.
Jeżeli nie będzie możliwe dostarczenie wygranego towaru, Operator zastrzega sobie prawo do wypłacenia jego równowartości na konto bankowe zwycięzcy.
Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów oraz marek. Wyróżnienia przyznawane są na podstawie badań satysfakcji klientów. Czujemy się zaszczyceni, że zostaliśmy odznaczeni wyjątkową nagrodą Grand Prix Laur Konsumenta. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest markom, które odniosły sukces w trzech kolejnych edycjach plebiscytu. Po raz kolejny dziękujemy za zaufanie i życzymy samych wygranych!

Dołącz do nas

Zmień kraj


payments
Regulamin (ostatnia zmiana: 2018-04-07 12:30:00)

UŻYWANIE COOKIES

Korzystając z za10groszy.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Dowiedz się więcej
OK